Тарифні плани / Налаштування ОТТ / Налаштування SmartTV LG

Налаштування SmartTV LG

Налаштування SmartTV LG:

 

Після установки додаток замінює собою стандартні віджети vTuner, Світ ТВ, Перший автомобільний і MyTV . Для запуску IPTV після коректної установки потрібно запустити один з віджетів показанниx на наступних малюнках в розділі « Преміум контент » меню вашого телевізора:

 

Ну і найголовніше - як встановити цей додаток на телевізорі LG. Процес установки максимально простий. Фактично Вам необхідно лише підключити телевізор до мережі інтернет і налаштувати на телевізорі адресу DNS-сервера 178.209.65.67. Після чого запустити додаток і насолоджуватися переглядом IPTV. Процес настройки телевізора LG по пунктам.

1.  Під'єднати до мережі інтернет. Для цього можна протягнути кабель від Вашого роутера, підключеного до мережі, щоб переглянути що доступ до мережі Інтернет на телевізорі з'явився.

2.  Після того, як Ви переконалися, що Ваш телевізор LG має вихід в Інтернет, необхідно внести зміни в налаштування мережі в телевізорі LG.

3.  Для цього: Відкрити меню Установки → Мережа → Мережеве підключення:

Вибрати пункт Інші параметри:

 

Залежно від типу, яким Ви підключили телевізор до Інтернету вибрати потрібний Тип підключення:

 

У меню, задати адресу DNS - сервера 178.209.65.67 Для цього необхідно перемкнути кнопку Ввести вручну , ввести адресу сервера DNS 178.209.65.67 , натиснути ОК для збереження змін . Зверніть увагу малюноку нижче наведено для наочності і в рядок адреси. Вам необхідно ввести адресу DNS 178.209.65.67 !!!

Для надійності після виконання описаних вище операцій потрібно вимкнути і включити телевізор . Після включення телевізора можна запустити додаток - для цього натиснути на пульті кнопку Home , перейти в розділ Преміум контент , вибрати віджет vTuner , Світ ТВ або Перший автомобільний ( переконатися що в налаштуваннях телевізора для Smart TV вказана країна Україна ( інакше віджети можуть не з'явитися ) )